Lyžiarsky a snoubordingový výcvik

Pred jarnými prázdninami vyšli druháci a siedmaci z Mudroňky po roku na lyžiarske svahy. Stihli sme to v poslednej chvíli. Najskôr nebol sneh a potom sa veľmi oteplilo.

29 druhákov sa učilo lyžovať v Jasenskej doline a 36 siedmakov lyžovalo a snoubordovalo vo Valčianskej doline.

Za pomoci našich učiteľovinštruktorov, získali žiaci za jeden februárový týždeň základy lyžovania aj snoubordovania v peknom horskom prostredí v okolí Martina. Tí, ktorí už základy týchto zimných športov ovládali, sa s radosťou a chuťou zdokonaľovali.

Na záver nechýbali ani preteky v slalome. Všetci účastníci dostali sladké odmeny, ale najviac sa darilo týmto dievčatám a chlapcom:

Najlepšie dievčatá 2. ročníka:                      Najlepší chlapci 2. ročníka:

1. Nina Riabičová                                         1. Matej Koniar

2. Katarína Hrúzová                                     2. Tomáš Héger

3. Zuzana Grajciarová                                  3. Oskar Dirnbach

Najlepšie dievčatá 7. ročníka:                      Najlepší chlapci 7. ročníka:

1. Soňa Uličianska                                       1.  Adrian Thomka

2. Nella Katrenčíková                                   2.  Matej Zigo