Prvý teambuilding žiackeho parlamentu s Mestským parlamentom mladých
V piatok 19. 6. 2026 mali členovia nášho žiackeho parlamentu možnosť zúčastniť sa na svojom 1. teambuildingu pod vedením skúsených členov Mestského parlamentu mladých. Dozvedeli sa veľa nových zaujímavých informácií o tom, ako mestský parlament mladých funguje, čo všetko je jeho úlohou a ako sa záujemci môžu stať jeho členmi. Zástupcovia mestského parlamentu mladých sa podelili o svoje bohaté skúsenosti z organizovania a prípravy rôznych aktivít pre mladých ľudí v našom meste. Členovia žiackeho parlamentu mali možnosť vyskúšať si, ako vyzerá pracovné stretnutie, na ktorom sa snažili pripraviť školský futbalový turnaj a umelecký deň v škole. Skúsenosti, ktoré žiaci nadobudli počas tohto stretnutia, budú môcť v budúcnosti určite uplatniť aj pri svojej práci v žiackom parlamente.
Text: Erika Balúnová
Naspäť





