V minifutbalovej lige víťazná Mudroňka

Dňa 19. januára 2024 pokračovala 4. kolom minifutbalová  liga najmladších žiakov a žiačok okresu Martin.  Do tohto ročníka bolo prihlásených rekordných  12 základných škôl z okresu Martin: ZŠ s MŠ Hurbanova A, ZŠ P. Mudroňa, Evanjelická spojená škola, KZŠ s MŠ A. Bernoláka, ZŠ N. Hejnej, ZŠ, ZŠ J. Kronera, ZŠ s MŠ Priehradná, ZŠ Bystrička, ZŠ H. Zelinovej Vrútky, ZŠ Košťany nad Turcom , ZŠ Turčianske Kľačany a ZŠ s MŠ Hurbanova B.

Organizátorom obľúbenej súťaže je CVČ Kamarát, ZŠ s MŠ, Hurbanova a Olympijský klub Turiec, hráva  sa v telocvični na Hurbanke turnajovým spôsobom. V novoročnom kole boli tímy rozdelené do 3 skupín po štyroch družstvách.

Výsledky zápasov Mudroňky v skupine B:

ZŠ P. Mudroňa – ZŠ Bystrička   3 : 0

ZŠ P. Mudroňa – KZŠ Bernoláka  2 : 0

ZŠ P. Mudroňa – ZŠ Kronera  3 : 1

A skupinu vyhrala Hurbanka, B skupinu Mudroňka a  C skupinu ZŠ N. Hejnej. Tieto 3

najlepšie tímy sa stretli vo finále každý s každým.

Výsledky finálovej skupiny:

ZŠ P. Mudroňa –  ZŠ N. Hejnej  0 : 0

ZŠ s MŠ Hurbanova – ZŠ P. Mudroňa 1 : 2

ZŠ N. Hejnej – ZŠ s MŠ Hurbanova  1 : 1

1. miesto v 4. kole získala  Mudroňka  pred  ZŠ N. Hejnej  a Hurbankou.

Víťazné družstvo Mudroňky hralo v zostave: :

Matej Koniar (brankár), Max Braun (3 góly), Tomáš Grusman (6 gólov), Jakub Krivánek (1 gól), Martin Mičko, František Vorčák, Jakub Ondroušek, Mikhajlo Kelemen, Katarína Jesenská a Zuzana Grajciarová.

Priebežné poradie po 4. kole minifutbalovej ligy:

1. Mudroňka

2. Hurbanka